
Україна передала Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) оновлену офіційну заявку на членство та сподівається отримати статус країни-кандидата вже восени.
Про це написав Президент Володимир Зеленський в соцмережі Х, передає Укрінформ.
"Провів зустріч із генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Матіасом Корманом. Членство України в ОЕСР для нас дуже важливе. І сьогодні робимо крок в цьому напрямі: Прем’єр-міністр передала ОЕСР офіційну поновлену заявку України на членство. Сподіваємося отримати статус країни-кандидата вже цієї осені. Наступний етап — дорожня карта до членства в ОЕСР. Обговорили це під час зустрічі", — написав Зеленський.
За його словами, окрема увага приділяється прогресу України на шляху до європейської інтеграції та впровадження реформ, необхідних для швидкого просування до членства в ЄС.
Також сторони обговорили реалізацію фінансового пакета підтримки від Євросоюзу, посилення санкцій проти Росії та контакти з партнерами. "Вдячний Матіасу Корману та ОЕСР за підтримку нашого народу на шляху реформ та досягнення миру", — додав Президент.
ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку, OECD) — це міжнародна економічна організація, що об'єднує 38 найрозвиненіших країн світу. Її часто називають «клубом багатих держав», оскільки її члени виробляють понад дві третини світового ВВП.
Як повідомлялося, Прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко провела зустріч із генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Матіасом Корманом.
Фото: ОП
