Росіяни атакували низку об’єктів Нафтогазу

Росіяни атакували низку об'єктів Нафтогазу

Під російськими ударами опинилися автозаправні станції у трьох областях та газовидобуток на Полтавщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький у Фейсбуці.

"Під ударом опинилися одразу кілька АЗК Укрнафти в Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях. Під час однієї з атак шахедом серйозно поранено працівницю. Її госпіталізували у важкому стані. Внаслідок руйнувань роботу АЗК зупинено", — написав Корецький.

Крім того, вночі та сьогодні вранці росіяни дронами били по виробничих активах на Полтавщині. На об'єктах є суттєві пошкодження об’єктів видобутку та зберігання газу. Роботу частини активів зупинено.

Корецький зазначив, що завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС та фахівців Групи Нафтогаз на одному з об’єктів вдалося швидко ліквідувати пожежу. Ніхто з персоналу та рятувальників не постраждав.

Як повідомлялося, згідно з аналізом профільного видання "Нафторинок", від початку квітня до середини червня росіяни атакували щонайменше 137 АЗС у прифронтових регіонах.

Фото: прокуратура України, ілюстративне

Джерело

Новости Украины