
В Україні у четвер, 25 червня, обмеження споживання електроенергії не плануються.
Як передає Укрінформ, про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Телеграмі.
«Завтра, у четвер, застосування заходів обмеження не планується», — ідеться у повідомленні.
У компанії закликають споживачів користування потужними електроприладами перенести на денний час — із 10:00 до 16:00. У період із 18:00 до 22:00 енергетики радять ощадливо споживати електроенергію.
Як повідомлялося, внаслідок російських обстрілів станом на ранок 24 червня були знеструмлені споживачі у чотирьох областях; негода залишила без світла 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині.
