
Стовпи електропередачі. REUTERS/Shahrzad Rasekh
25 червня зранку на лівому березі Києва запроваджували екстрені відключення електроенергії. Згодом зникло світло і у частині Броварів.
Про це повідомили у ДТЕК, Укренерго та міський голова Броварів Ігор Сапожко.
"За командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", — йдеться у повідомленні ДТЕК о 10:23 ранку.
Оновлення о 14:00: у Києві скасували екстрені вимкнення світла, повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.
Оновлення об 11: 12 Як пояснили в Укренерго, причина зникнення світла — технологічне порушення на одному з енергооб'єктів.
"У частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті", — зазначили в Укренерго.
Згодом міський голова Броварів Ігор Сапожко повідомив, що без світла центральна частина та частково інші мікрорайони міста. Фахівці ДТЕК працюють над оперативним усуненням проблеми. Орієнтовний час відновлення 15:30-16:00.
22 червня у Києві у кількох районах також зникло світло. Тоді це сталося через аварію, повідомили у компанії ДТЕК.
Читати ще

Читати ще
Україна отримає обладнання з латвійської ТЕЦ для відновлення енергообʼєктів у Харкові та Києві — Шмигаль

Читати ще
У липні-серпні можливі відключення світла до п’яти годин на день — голова Укренерго
